Listopad 2012


Vlasový Speciál ♥

18. listopadu 2012 v 9:55 Vlasy .♥
Přeji všem krásné ránko. :) přišlo mi na Email docela dost zpráv od vás a to jsem ani nečekala! :) Díky moc! No a většina si psalo o to abych sem dala muj názor na vlasy,jaké účasy se mi líbí a hlavně jste dávali otázky co nosím do školy..tak čtěte →.. Vlasy mohou být stažené do copu, jen tak rozpuštěné, vlnité , rovné, barevné, krátké či dlouhé.. Fantazie se meze nekladou.
Můj Názor : Potkala jsem už mnohokrát lidi co si nechali udělat na hlavě barevné proužky, modrou hlavu nebo růžovou. Jako já bych si toto na hlavu nikdy nedala. Ale jestli se jim to líbí tak ať to nosí :). Pamatuji si jak jsem si nechala udělat tmavě fialovou a vyšla z toho výrazná rezavá :D. Ale tak dalo se to přežít . Naštěstí je to fuč a už si dělám normálně jaké mám to jsou hnědé dlouhé a nechávám si dělat pramínky blond. :)
Moje účesy do školy: Můj typický účes do školy je prostě jen vlasy načesat a odejít :D. příroda mi nadělila vlnité vlasy tak s vlasama nijak neexperimentuji ;). Ale když mám čas tak většinou sáhnu po Kulmě a natáčkách (natáčky mi zvětší objem a kulma doplní extrémější vlny). Vlasy do culíku si nedávám skoro vubec maximálně když máme ve škole vaření nebo když jsem doma. ;)
Krátké Vlasy: na některých lidech tyto vlasy vypadají dost dobře! ;). Ale u některých je to hruza se podívat, řekla bych sestřihat si dlouhé krásné vlásky na ježka musíbýt pro člověka velký stres (teda aspon pro mě :D) a přitom ani neví jak by to na něm vypadalo. Na sobě si vubec nedokážu představit krátké vlasy. :) Moc se mi líbí když má holka krátké vlasy a do toho pár pramínku výrazné barvy, ale nesmí toho být zase moc. :)
Vyholené z boku: Jo tak toto asi je teď nová moda, žé? :D. V životě bych si to neudělala ;). Vzpomínám si jak jsme to udělali kamošce potom nás seřvala ,ale časem si začala zvykat a už se jí to líbí a je ráda, že jsem jí to sestřihli :D. Mimochodem sluší jí to . :). Tento styl učesu sluší hlavně těm kdo má Vlasy nadýchané a objemné bez pomoci šamponu. Viděla jsem hodně lidí co mají takový učes a nelíbilo se mi to na nich. Já bych takový učes nemohla mít, protože bych se s tim akorát otravovala a když už by se mi to líbilo tak bych každý 3 měsic musela ty vlasy znovu zastřihávat. :))
Copy: jo, copy.. Tak ty já nenosím :D. Proč? Není čas, a myslím si, že když si ten cop udělám sama tak to vypadá strašně :D. Takže moje smula no. Pamatuji si jak jsem měla francouzský cop od hlavy a to bylo luxusní. :) Možná by si udělala cop ve stylu (dva culíky) :D. Ale to jen málo kdy..skoro nikdy :D. Existuje několik druhů copů co lidé mohou nosit. Já prostě sázím na svoje rozpuštěné vlnité vlasy ;D.

Chceš být ve FANclubu? čti "!

17. listopadu 2012 v 17:12 FanClub . ♥
Chceš být ve FANclubu? Dozvídat se ruzné novinky dříve než budou na tomto webu?, Chceš se stát třeba správcem FANclubu nebo Hrát soutěže ?. Miluješ Modu,Styl,Fotografování?. Přidej se do FANclubu ;).♥ Co dělat aby ses dostal/a do tohoto FANclubu?..Tak napiš sem do komentů ↓↓↓ (U čeho je hvězdička tak musí být vyplěno)

Nevíš jak si ozdobit tričko? :) Mrkni ;)

17. listopadu 2012 v 16:14 Trička,Mikiny. ♥
- Toto je 1 typ jak si ozdobit tričko ;). Mě se to moc líbí a možná bych to i zkusila ,ale ještě nevím. ;). Tak co na to říkáte vy? :) Líbí se vám? :) *Laila
Kopíruj se Zdrojem. ;) -Laila♥